Testování nového doplňku stravy pro cukrovkáře BGR-34EU

Věřit přípravkům, které nikdo neozkoušel a nejsou o nich žádné recenze, bývá dost těžké. Máte pocit, že by vám mohl pomoci, ale nejste si jistí, jestli to zkusit nebo ne. Právě pro takové případy jsou tu předklinické studie, které zájemcům poskytují relevantní údaje o výsledcích testování. Jak v tomto testování obstál doplněk stravy BGR-34EU?

bgr-34eu

Ajurvédský přírodní doplněk stravy BGR-34EU odborníci testovali na dvou skupinách, přičemž jedné z nich bylo podáváno placebo. Studii dokončilo celkem 56 pacientů (30 mužů a 26 žen), kteří trpěli mírným až středně závažným diabetem mellitus. Ve 4týdenní periodě pacienti ve věku okolo 45 let testovali tento ajurvédský bylinný produkt a výsledky studie byly až překvapivě pozitivní.    

Placebo zůstane placebem

Hodnoty glykovaného hemoglobinu se snížily z 95,6 ± 11,5 na 75,8 ± 9,9, což můžeme považovat za významný pokles. Na druhé straně ve skupině na placebu bylo během sledovací periody trvající celkově 16 týdnů zaznamenáno relativně méně významné snížení hladiny glykosylovaného hemoglobinu, a to z 99,1±10,5 na pouhých 88,6±13,0. Přečtete si kompletní klinickou studii (ADHS/AY-101/2015-16). 

Běžné hodnoty glykémie na lačno se pohybují mezi 3,3-6,6 mmol/l v kapilární krvi a 3,9-5,5 mmol/l v žilní krvi. Vyšší hodnoty jsou nazývány hyperglykémie a nižší hypoglykémie a je často nutné tento stav řešit.

Ať už se rozhodnete zkusit některý z dostupných doplňků stravy nebo budete spoléhat pouze na lékařskou péči, mějte na paměti, že cukrovka je onemocnění, které vám může způsobit vážné komplikace, proto byste měli její léčbě věnovat velkou pozornost.

BGR-34EU 

###message