Aimil EU

Aimil Pharmaceuticals EU

Společnost Aimil Pharmaceuticals EU byla založena v roce 2016 jako evropská centrála pro původní stejnojmennou indickou společnost, která vznikla 30. listopadu 1984 a jejímž zakladatelem a předsedou je Sh. K.K. Sharma – jde o nejrychleji rostoucí ajurvédskou farmaceutickou společnost, která se pohybuje mezi stovkou nejlepších farmaceutických společností (včetně všech farmaceutických gigantů & MNC) na světě.

vyzkum ajurveda

Hlavním úkolem společnosti Aimil Pharmaceuticals EU je zajistit obchod, marketing a komunikaci v rámci celé Evropy, přičemž jako sídelní město centrály bylo vybráno Brno. Na evropském trhu nabízíme ajurvédské produkty a doplňky stravy pod značkou Aimil. Zároveň můžeme díky bohatým zkušenostem nabídnout pružnou spolupráci v oblasti privátních značek.


Rozhodli jsme se prozkoumat dosud neodhalené či málo známé zdravotní výhody vyplývající z 5000 let staré lékařské vědy AJURVÉDY. Chceme tyto znalosti využít pro upevnění zdraví a zkvalitnění života pacientů.

Prezentace pro Svaz diabetiků Tišnov

Prezentace ajurvédských doplňků stravy a ajurvédského přístupu 22. 11. 2017

Představení produktu BGR-34EU

Pro uvedení BGR-34 EU na trh jsme si nemohli vybrat jinou příležitost než právě uznávanou konferenci 53. diabetologické dny, jejíž je naše společnost partnerem. V rámci této konference se ve dnech 5.- 8. dubna sešly v Luhačovicích bezmála všechny diabetologické kapacity.

###message